Polityka prywatności

Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcielibyśmy abyś wiedział, co robimy z uzyskiwanymi od Ciebie informacjami.

Jakie dane o Tobie zbieramy?

Aby zarejestrować się na szkolenie, zostaniesz poproszony o podanie imienia, nazwiska oraz adresu e-mail. Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej.

Podczas Twoich odwiedzin na naszej stronie automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.

Gdy kontaktujesz się z nami za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty e-mail, itp. przekazujesz nam swoje dane osobowe, np. imię, nazwisko, adres e-mail, itp.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane?

Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach, lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.

Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie.

W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

W przypadku naruszenia gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.

Dane zgromadzone na naszej liście mailingowej służą do wysyłania informacji dotyczą szeroko pojętego e-biznesu oraz inwestowania. Sporadycznie wysyłamy także inne tematycznie informacje promocyjno reklamowe.

W jaki sposób będziemy się z Tobą kontaktować?

Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, które zgodziły się z Polityką Prywatności i zapisały się do naszej listy mailingowej.
Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości rozumiemy informacje odnoszące się bezpośrednio do serwisu, czasopism, usług i produktów (np. zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne, których rozsyłka została opłacona przez klientów i partnerów serwisu.
Podmioty zlecające komercyjne mailingi nie mają wglądu w dane kontaktowe osób znajdujących się na naszych listach mailingowych.
Informacje komercyjne są filtrowane w stopniu, w jakim jest to możliwe, ograniczana jest ich objętość i wysyłane są sporadycznie

W każdej chwili masz możliwość wypisania się z naszej listy mailingowej.

Zmiany naszej polityki prywatności.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności, poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: Nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów i użytkowników swoich serwisów i newsletterów.

Podmiot

Firma zbierająca dane (właściciel strony akademiaskutecznegoe-biznesu.pl): Digital Generation Adam Pioch, ul. Malinowa 10, 62-090 Bytkowo

W przypadku pytań prosimy o kontakt: kontakt@akademiaskutecznegoe-biznesu.pl